Athletic Pension

Domažlice

Vítejte v Domažlicích, malebném městečku s bohatou historií a půvabem Chodska! Turistika v této oblasti nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého návštěvníka.

Domažlice, s jejich malebnými uličkami a historickými památkami, jsou jako otevřená kniha české minulosti. Procházejte se starobylým centrem a objevujte krásu zachovalých budov, včetně kostelů a radnice. Nezapomeňte navštívit Chodské muzeum, kde poznáte záhadný život chodských lidí a jejich poutavou kulturu.

Milovníci přírody si zde rovněž přijdou na své. Okolní kopce, lesy a jezera nabízejí bohaté možnosti pro turistiku, cyklistiku a odpočinek na čerstvém vzduchu. Pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, jsou tu lázeňská zařízení s nabídkou wellness služeb.

A co by to bylo za návštěvu Domažlic bez ochutnávky tradičního chodského piva? Navštivte místní pivovary a zjistěte, proč je toto pivo tak oblíbené nejen mezi místními obyvateli, ale i mezi návštěvníky.

Turistika v Domažlicích je cesta plná dobrodružství, poznání a zábavy. Staňte se součástí tohoto kouzelného regionu a nechte se okouzlit jeho bohatstvím a jedinečností. Ať už jste tu na víkendový výlet nebo na delší dovolenou, zanecháte tu kousek svého srdce a vzpomínky na krásy Domažlic vás budou provázet po celý život.